Përplasje në distancë Hafizi-Halili, ish-trajneri: Ai nuk e do Tiranën, është gangrena! Ka marrë në qafë edhe… djalin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 25, 2021 | 23:43


Përplasje në distancë Hafizi-Halili, ish-trajneri: Ai nuk e do Tiranën, është gangrena! Ka marrë në qafë edhe… djalin

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, sulmoi ashpër ish-trajnerin e njohur Astrit Hafizi, në një lidhje live për “Gol pas Goli”. Pas deklaratës së kreut bardheblu, ka ardhur edhe reagimi i Hafizit, i cili u shpreh shkurtimisht:

bandicam 2021-01-25 19-41-58-915

“Mënyra e të folurit me Halilin tregon çfarë diference kam unë me atë. Kush jam unë për Shkodrën dhe kush është ai për Tiranën, e dinë shumë njerëz.

Djali i tij duhet të vlerësohet nga ana sportive. E ka marrë në qafë djalin. Ai është gangrena. Halili nuk e kupton deri ku arrin, sepse nuk e kupton nuk vjen nga fusha e futbollit. Kaq e ka intelektin, nuk e ka më tepër. Halili nuk e do Tiranën, e ka bërë pronën e tij. Nuk tregon seriozitet heqja e trajnerëve”, u shpreh Hafizi.

PANORAMASPORT.AL

LEXO EDHE: 

Shkaqet e “divorcit” me Deden, Refik Halili sulmon Hafizin: Nuk shkon dot në Shkodër se e hedhin nga ura e Bunës, trajneri i ri…
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/