Përplasje mes Milanit dhe Juventusit, Alvaro Morata zgjedh ku do e vazhdojë të ardhmen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 15:33

Përplasje mes Milanit dhe Juventusit, Alvaro Morata zgjedh ku do e vazhdojë të ardhmen

Alvaro Morata u bë papritur një nga emrat më të përfolur të kësaj merkato vere me Juventusin dhe Milanin që u futën në garë me njëri-tjetrin për shërbimet e spanjollit.

morata

Siç bën me dije “Marca”, 30-vjeçari ka zgjedhur që të rinovojë me Atletikon e Madridit.

Ai ka firmosur një kontratë që e mban atë në kryeqytetin spanjoll deri në vitin 2026 dhe nuk preferon të rikthehet sërish në Itali.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"