Ndryshon orari i ndeshjes Kukësi-Laçi, organizatorët kanë frikë nga…errësira

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 16, 2018 | 15:26

Ndryshon orari i ndeshjes Kukësi-Laçi, organizatorët kanë frikë nga…errësira

Ditën e mërkurë është parashikuar të luhet ndeshja mes Kukësit dhe Laçit ,e vlefshme për  Kupën e Shqipërisë. Ora e caktuar për këtë takim ishte 16:00. Megjithatë, organizatorët në FSHF kanë vendosur që kjo ndeshje të luhet në 15:30.

Capture
Kjo lëvizje vjen për shkak se stadiumu “ Zeqir Ymeri” është pa ndriçim dhe ndeshja mund të shkojë në shtese. Për rrjedhoj mund të errësohet dhe do të duhet që takimi të ndërpritet.

www.minuta90.com