Ndërroi jetë nga koronavirusi, kush është ish-volejbollistja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 23:00


Ndërroi jetë nga koronavirusi, kush është ish-volejbollistja

Një prej viktimave nga katër të tilla gjatë 24 orëve të fundit, është një 57-vjeçare nga Shkodra.
infektivi-koronavirus-viktima-dyte-1100x620

Ajo është Gonxhe Rexhepi, ish-volejbolliste e klubit sportiv të Vllaznisë. Viktimat e tjera janë një nga Durrësi dhe dy nga Tirana.

Ministria e Shëndetësisë tha se situata në Spitalin Infektiv po përkeqësohet, pasi numri i rasteve është rritur, duke shtuar se vërehet me shqetësim edhe rritja e numrit të të prekurve tek moshat e reja

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com