Naftëtari është gati, synohet ngjitja në të Parën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 14, 2016 | 19:10


Naftëtari është gati, synohet ngjitja në të Parën

Pas dy sezoneve mungese, kuçovarët do të kërkojnë rikthimin në Kategorinë e Parë. Duket se zhgënjimi i sezonit të kaluar është lënë pas për kuçovarët, të cilët momentalisht janë përqendruar totalisht te kampionati i ri.

Naftetari ekip

Skuadra ka përfunduar fazën përgatitore teksa është në pritje të startit zyrtar të kampionatit. Fatmirësisht, atmosfera në skuadër përpara fillimit të kampionatit është optimiste, ku besohet jo pak te ngjitja. Kuçovarët vlerësohen si pretendentët kryesorë për ngjitjen.

ARBEN ÇEPANI
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com