MOSHAT U-19/ Akademia gjunjëzon Tiranën, Vllaznia e Flamutari nuk falin. Shkëndija dhe Besa bëjnë presion

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 15, 2019 | 20:30


MOSHAT U-19/ Akademia gjunjëzon Tiranën, Vllaznia e Flamutari nuk falin. Shkëndija dhe Besa bëjnë presion

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 23-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 22-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

dgs

gas

Capture1

Capture12

Capture424

Capture421

Capture53

Capture51

41

Capture123

Capture523

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com