MOSHAT U-17/ Tirana e Flamurtari pa frena, Vllaznia ngec me Internacionalin. Partizani, humbja e tretë radhazi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 30, 2019 | 18:49


MOSHAT U-17/ Tirana e Flamurtari pa frena, Vllaznia ngec me Internacionalin. Partizani, humbja e tretë radhazi

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së tretë,, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e javës së parë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

22 111 123 12 11

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com