Mesazhet/ Interi e uron, Milani i përgjigjet: Shihemi sezonin tjetër!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2022 | 23:19


Mesazhet/ Interi e uron, Milani i përgjigjet: Shihemi sezonin tjetër!

Seria A ka përfunduar me një betejë të ethshme mes Milanit dhe Interit, me kuqezinjtë që triumfuan dhe çuan në 19 numrin e titujve të tyre. Një luftë e ndezur, por në fund të së cilës nuk kanë munguar komplimentet e ndërsjella mes “kushërinjve”.

bandicam 2022-05-22 20-54-21-165

E filloi Interi, i cili nëpërmjet Twitter i bëri urimet e rastit kampionëve të rinj. “Komplimente Milan. Këtë vit ishte një sfidë shumë e bukur, shihemi vitin e ardhshëm”, shkruanin zikaltrit.

Nuk vonoi përgjigja e kuqezinjve triumfues. “Faleminderit Inter, keni qenë kundërshtarë të jashtëzakonshëm. Shihemi në sezonin tjetër”, shkruanin kuqezinjtë.

PANORAMASPORT.AL