Merkatoja e janarit, zbuloni të gjitha lëvizjet deri më tani në Kategorinë e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 20, 2021 | 23:45


Merkatoja e janarit, zbuloni të gjitha lëvizjet deri më tani në Kategorinë e Parë

Skuadrat e Kategorisë së Parë kanë nisur të lëvizin për afrimet dhe largimet po bëjnë në këtë sension të merkatos së janarit.

pjimage (37)

“Panorama Sport” ju sjell më poshtë  të gjitha afrimet dhe largimet që kanë bërë skuadrat e Kategorisë së Parë, deri në këtë fazë të merkatos.

TABELA1 TABELA2 TABELA 3 TABELA4 TABELA5

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/