Me lojtarë të Monakos dhe Bërnlit, ja lista e të grumbulluarve të Kombëtares U-18

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 22, 2019 | 15:47

Kombetarja U-19 LAJMI KRYESOR Të fundit

Me lojtarë të Monakos dhe Bërnlit, ja lista e të grumbulluarve të Kombëtares U-18

Shqipëria U-18 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, është grumbulluar për dy ndeshje miqësore me Maqedoninë e Veriut, që do të luhen në 23 dhe 25 prill në stadiumin “Sopoti” të Librazhdit.

U18Në listën e të grumbulluarve janë 25 lojtarë, ku në fokus janë futbollistët e datëlindjes 2002, për të evidentuar disa nga më cilësorët.

Në këtë listë bien në sy shumë lojtarë që luajnë në Shqipëri, por ka dhe nga ata që aktivizohen në ekipe si Bërnli apo Monako.

Miqësorja e parë do të luhet ditën e nesërme në orën 16:00.

Ja lista e të grumbulluarve:

 

Lista
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com