Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”, “Panorama” dhe “Gazeta Shqiptare”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 28, 2023 | 8:15

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”, “Panorama” dhe “Gazeta Shqiptare”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panoram sport ok

SHQIPËRIA BIE ME NJE GODITJE

Silvinjo: Meritonim barazimin, i bllokuam polakët

Cikalleshi: Na mundën me gjysmëgoli

Uzuni: Skemë e bukur, por ndihem më mirë në qendër

Tirana, sirena turke për Florent Hasanin

Partizani “6 ballë” me Luzin, Murataj: Kujdes Erzenin

Franca kalon në Irlandë, Holanda kursehet me Gjibraltarin

Trezege: Del Piero më i forti, peng penalltia në 2006

Trajneri që bën grim, Totenhemi në sulm për Nagelsmanin

Rikthehet në skenë fiksimi i vjetër, Interi do Dibalën

Si COVID-i ka shtuar riskun e lojtarëve për t’u dëmtuar

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama1

AKUZAT PER EVAZION/ Si gënjeu ministrja Balluku Kuvendin për “Birra Tirana”

“Qeveria ta ndihmojë biznesin, jo t’i vërë çelësin”, ish-ministri i PS-së: Sulmi ndaj medias, zhgënjyes për demokracinë

Berisha: Me 24 milionë euro/km, Rama dhe Balluku vjedhin 90%, kjo nuk ndodh në asnjë vend

Presidenti i Austrisë: Qeveria i ka pezulluar, por ndiqni udhëzimet e BE-së

“Nobelistët”, një libër me ese e sprova letrare nga Sejdo Harka

Paloka: Kur kryebanditi sulmon mediat me tritol, pse skandalizohemi kur krimi godet

Nexhmije Zajmi zbuloi e para kampin e refugjatëve me 1 milion palestinezë

OPINIONE

Shpopullimi dhe Alibashët, koalicioni antikombëtar i Ramës/ KLEVIS BALLIU

Transporti publik falas, kush vend e ka provuar dhe cilat kanë qenë rezultatet/ PROF.AS. KLODIAN MUÇO

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

WhatsApp Image 2023-03-28 at 07.11.37

DEPUTETI I PD REAGON PER SULMIN ME ARME NDAJ TELEVIZIONIT “TOP CHANNEL”
PALOKA: KUR KRYEBANDITI SULMON MEDIAT ME TRITOL DITEN,
PSE SKANDALIZOHENI QE KRIMI GODET ME KALLASH NATEN?

Kompanitë i kanë shlyer detyrimet e tyre.
Tatimet nuk gjetën evazion te “Birra Tirana” dhe “Korça”, pse mashtron Balluku për gjobat te “Hysenbelliu Group”.
Tatimet shpikën një gjobë për konsumin e lëndës djegëse si hakmarrje ndaj mediave.

Ish-kryeministri: S’ka vend në botë që ndërton rrugë me 24 mln euro kilometri
“Rama-Balluku vjedhin 90% të fondeve në punët publike”
Berisha: Kudo autostrada kushton maksimumi 3 milionë euro kilometri

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"