Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 15, 2022 | 8:15


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Seferi drejt Ukrainës, ja prapaskenat te Tirana

Partizani ndez në Durrës, Kolela: Thyej tabunë e italianëve me “demat”

Edmond Miha: Trajnerët ndërrohen si çorape, Kombëtarja ka sistem të gabuar

Ardit Hoxhaj bën bomberin, Josa: Mala s’është gati

Dikur krahasohej me Roben, firmos te Kukësi

Laçi “godet” me Allën, gati edhe një serb

Konte-Tuhel, derbi i Londrës si arenë boksi

Katër gola në start, Pioli: Sivjet nuk ka dhurata

Dumfris hero, Lukaku vendos menjëherë rekord

Sot Juve-Sasuolo, Alegri në ankth: E nisim me -19 pikë

Bajerni është një rul, Musiala vishet si… Leva

Reali fitore nga stoli, Ksavi dënon Barcelonën

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

LEGALIZIMET/ Përfituesit e tapive dhe pronarët që kompensohen

“Qeveria po na grabit pronat për t’ua dhënë oligarkëve”, banorët e Himarës protestë kundër vendimit të Ramës

“Pasaporta shqiptare për miliarderët”, Nesho: E rrezikshme, do investojnë rusë, bjellorusë e kinezë

Blushi: Unë s’jam më socialist! Gruaja: Sa mirë, se do shisje misra si unë në trotuar

“Emigrantët do regjistrohen on line, vota në çdo qark”

“Daily Mail”: “Hasi, qyteti që po zbrazet, të rinjtë ëndërrojnë Anglinë”

“Do të kryej veprime çnjerëzore”, letra kërcënuese e minoritarit për Enverin pas arratisjes

OPINIONE

“Rusia drejt kolapsit ekonomik”/ PIRRO AHMETAJ

Adnand Qatipi, ushtaraku që i mohuan yllin e gjeneralit/ SALI ONUZI

Dita e Maqellarës…/ HALIL RAMA

PANORAMASPORT.AL