Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 24, 2022 | 8:27


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Tirana ndizet për finalen, festën e hapin holandezët

Ambasadori i Holandës në Shqipëri “sfidon” Ramën: Le të bëjë tifo për Romën, fiton Fejnordi

Blindohet kryeqyteti, ja çfarë duhet të dini për 48 orët e ardhshme

Kumbulla mesazh për shqiptarët, Shnajder “tradhton” Murinjon: Mjeshtër i kurtheve

Partizani do Juljan Shehun, Maget qëndron

Europa, Laçi ose Vllaznia e nisin nga turi i dytë

Korabi thyen Apoloninë, tani e pret Egnatia

Vilma Masha: Tifoze e Milanit, por në stadium kam parë më shumë… Romën

Reinout Vos: Vibron gjithçka, kryeqyteti shqiptar është bërë si koshere. Tifozët e Fejnordit nuk e kanë harruar Lekbellon

Interi del hapur, Marota: Po, Paulo Dibala na pëlqen

Çështja “Leva”, Zahavi: Bajerni, tufë gënjeshtarësh

Liverpuli premton t’i shqyejë, Reali: Kujdes, jemi edhe ne të paedukatë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Kompensimi, fatura e re për ish-pronarët

Ministria e Ballukut, vëllai i kreut të Gardës Gramoz Sako, fiton tenderin 12 milionë euro për mirëmbajtjen e rrugëve

Përplasja me armë në Komisariatin nr. 3, polici ekzekuton kolegun: Më fyente prej kohësh

Ministri i Jashtëm grek: Harrojeni ‘çështjen çame’, ose pasoja për integrimin

Dështon edhe raundi i dytë, drejt kreut të shtetit me votat e PS

Ja ku përplasen Henrik Hoxha dhe Nuredin Dumani për akuzat e tyre kriminale

“Kiço Ngjela e Vasil Kati e mbushën vendin me afaristë të huaj që merreshin me spiunazh”

Opinione

Kriminelët pendohen, shtetarët jo– PELLUMB NAKO

Zgjidhje apo zvarritje pa fund LEONIDHA MËRTIRI

PANORAMASPORT.AL