Këngëtaret shqiptare bëjnë xhiron e internetit, festojnë “Halloween”-in me Nejmarin dhe Mbapenë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 3, 2019 | 23:22

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

Këngëtaret shqiptare bëjnë xhiron e internetit, festojnë “Halloween”-in me Nejmarin dhe Mbapenë

Një foto e 2 bukuroshëve shqiptare Betrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ato e kanë festuar “Halloween”-in me 2 yjet e PSG-së, Nejmar dhe Mbape. Buroshet shqiptare janë takuar me yjet e futbollit në një nga hotelet në kryeqytetin e Francës.

Nejmar Mbape me kengetaret shqiptare

Dy futbollistët kanë qenë të maskuar për ‘Halloween’, ndërsa këngëtaret shqiptare kanë bërë edhe fotografi të përbashkët me ta.

MBAPE

Njërën prej këtyre fotografive, Mbape e ka shpërndarë në profilin e tij në InstaStory, ku numëron 35.4 milionë ndjekës. Të njëjtën fotografi e ka publikuar edhe Beatrix Ramosaj në profilin e saj në Instagram.

bEATRIKS

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com