Java magjike e Juventusit, shikoni si feston modelja italiane

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 13, 2018 | 15:14

Java magjike e Juventusit, shikoni si feston modelja italiane

Elisa Bela është një nga tifozet më simpatike të Juventusit. Modelja italiane vijon të festojë javën fantastike të bardhezinjve. Pas kualifikimit në dëm të Totenhemit në Ligën e Kampionëve, bukuroshja ka festuar edhe parakalimin ndaj Napolit në kampionat.

Bella

Bukuroshja është me origjinë nga Livorno, sikurse trajneri i Juves Masimiliano Alegri, dhe kjo është një arsye më shumë që 21-vjeçarja është shndërruar në një tifoze e zjarrtë e kampionëve në fuqi të Serisë A.

Bella Juventus


www.minuta90.com