Ish-mbrojtësi i Liverpulit rrëfen dramën: A do të vdes nesër?

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 11, 2018 | 22:25

Ish-mbrojtësi i Liverpulit rrëfen dramën: A do të vdes nesër?

Ish-lojtari i Liverpulit, Hoze Enrike duket se është duke e përjetuar shumë keq sëmundjen me të cilën po përballet. Enrikes iu desh ti nënshtrohej një operacioni të menjëhershëm pasi u diagnostikua me një masë tumorale në tru.

404921_TS_11-08-18_9546038260_

Ish-mbrojtësi ka folur për ”BBC Sportsworld” duke treguar dramën e tij dhe mënyrën se si po e përjeton: “Edhe pse doktori më ka thënë të mos shqetësohem, sepse mund ta mposhtim tumorin, unë jam bërë mosbesues dhe pyes veten: A do të vdes nesër?”

_102907388_image1

www.minuta90.com