Gjyqi i Muzakës me Tiranën, ja kur do t’a japë verdiktin disiplina

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 8, 2018 | 12:13

Gjyqi i Muzakës me Tiranën, ja kur do t’a japë verdiktin disiplina

Tirana dhe Muzaka vazhdojnë “sagën” e gjyqeve që janë hapur tashmë prej shumë kohësh. Lojtari kërkon 107 milionë lekë nga ish-ekipi i tij, Tirana. Për këtë, Komisioni i Disiplinës do të dalë me një vendim.

xmuzaka-770x470-696x425.jpg.pagespeed.ic.lQtdFbqkt5

Pasi nxori vendimin që dënonte zyrtarët e Flamurtarit, Disiplina, do të dale me një tjetër vendim pas orës 14:00 për çështjen mes Gjergji Muzakës dhe Tiranës. Kujtojmë që për të njejtin rast, Flamurtarit iu hoqën pikë nga renditja.

www.minuta90.com