FOTOT/ Tifozja shqiptare e Juventusit shpërthen me poza provokuese, mbulon gjinjtë me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 25, 2020 | 22:57


FOTOT/ Tifozja shqiptare e Juventusit shpërthen me poza provokuese, mbulon gjinjtë me…

Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishani, e cilia njihet si tifozja e flaktë e Juventusit,  vihet shpesh në vëmendjen e mediave shqiptare dhe ato italiane për fotot sensuale që ajo poston në rrjetet sociale.

beniada me vitamina1

Së fundmi, bukuroshja ka provokuar me pozën e saj topless, gjë që e ka fshehur përmes një truku të vogël. Në dyart e saj aj mban dy gjysma portokalli që i kanë mbuluar gjoksin.
Beniada-Nishani2-470x519

“Pal vitaminë C”, shkruan Beniada bashkangjitur fotots, mesa duket e “frymëzuar” nga situata e pandemisë, për të cilën mjekët kanë këshilluar konsumimin e sa më shumë ushqimeve me vitaminë C për të mbajtur larg virusin.

beniada-nishani11

 

beniada2Beniadabeniada nBeniada Nishani3

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com