FOTOLAJM/ Nevil Dede me thikë në dorë: Mos rri kot, bëhu i dobishëm…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 15:14


FOTOLAJM/ Nevil Dede me thikë në dorë: Mos rri kot, bëhu i dobishëm…

Si shumë njerëz të tjerë, edhe Nevil Dede është i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpinë e tij për shkak të Koronavirusit.Dede

Trajneri i Kombëtares U-19 po mundohet të bëjë diçka, në mënyrë që edhe koha në shtëpi të kalojë më shpejt dhe pa u mërzitur.

Pak ditë pasi postoi në rrjetet sociale duke pastruar shtëpinë e tij, Dede tashmë ka postuar një foto tjetër. Në foton e postuar së fundmi, shihet Dede me një thikë në dorë teksa po përgatit diçka për familjarët e tij.

90823235_2296519713973914_2149266437384962048_n (1)

Pikërisht këtë ai e shoqëron me shkrimin: “Mos rri kot”. Duket se përveç fushës së lojës si lojtar dhe trajner, Nevil Dede është edhe një familjar shumë i përkushtuar.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com