FOTOLAJM/ Gjigandi i Laçit si në kuti, shikoni si duket portieri 2.04 metra para një makine të markës…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 2, 2020 | 20:51


FOTOLAJM/ Gjigandi i Laçit si në kuti, shikoni si duket portieri 2.04 metra para një makine të markës…

Portieri i Laçit Dimitri Stazhilla dhe kapiteni Aleksandar Ignjatoviç, së fundmi janë fotografuar në një makinë të tipit “Smart”.stazhilla

Portieri është 2.04 metra i gjatë dhe tek makina ai duket si një gjigand i madh, duke e bërë makinën të duket si një kuti e vogël.

Stazhilla ka treguar paraqitje shumë të mira këtë sezon, ku shpesh herë ka qenë vendimtar për Laçin.

stazhilla me makine (1) makina stazhilla (1)

Portieri moldav i Laçit, Dimitri Stazhilla, dhe kapiteni Aleksandar Ignjatoviç, duke biseduar dje në një prej rrugëve të lagjes “Don Bosko” në kryeqytet.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com