FOTO/ Tifozja e Milanit në superformë, poston setin fotografik hot dhe i uron fat kuqezinjve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2021 | 18:54


FOTO/ Tifozja e Milanit në superformë, poston setin fotografik hot dhe i uron fat kuqezinjve

Modelja italiane, Fabricia Santareli me anë të një seti fotografik fotosh i ka uruar skuadrës së Milanit fat në mbylljen e Serisë A,  teksa kuqezinjtë shpresojnë në një mrekulli që të fitojnë kampionatin.

m4

Santareli, e cila punon si modele tek programi “Avanti unaltra”, është një tifozë e flaktë e Milanit, ku herë pas here nuk heziton dhe të motivojë kuqezinjtë me pozat e saj.

m5 m6 m7 m8
m1 m3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/