FOTO/ Mysafire speciale në Torino, magjia e Dibalës i fut ethet… Rihanës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 27, 2019 | 14:59


FOTO/ Mysafire speciale në Torino, magjia e Dibalës i fut ethet… Rihanës

Juventusi mposhti Atletikon e Madridit me rezultatin minimal 1-0, falë supergolit të Paulo Dibalës, duke siguruar vendin e parë në grup, në një mbrëmje ku nga shkallët e stadiumit po i ndiqte edhe një personazh VIP.

Riri

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Rihana, që ishte e pranishme në “Allianz Stadium”, teksa klubi bardhezi përfitoi nga rasti, për t’i dhuruar edhe një bluzë të personalizuar me emrin e shkurtuar të saj “Riri”, mbi shpinë.

Rihana Juve Rihana5 Rihana

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com