FOTO/ Ish e dashura e Nejmarit shpërthen me “selfie hot” në rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 6, 2018 | 22:28

FOTO/ Ish e dashura e Nejmarit shpërthen me “selfie hot” në rrjetet sociale

Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet. Modelja seksi nga Serbia, që në të shkuarën ka pasur një lidhje me yllin brazilian Nejmar, i ka tërbuar të gjithë fansat e saj me foto shumë provokuese.

Neymar-WAG-Soraja-Vucelic1

Soraja ditët e fundit ka qenë shumë aktive në “Instagram” duke postuar “selfie” të nxehta, në të cilat ka marrë dhe një lumë me komplimente nga ndjekësit e saj në rrjetin social.

wrwe soraja2 soraja25jan


www.minuta90.com