FOTO/ I solli titullin Napolit pas 33 vitesh, Spaleti bën tatuazhin domethënës…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 19:05

FOTO/ I solli titullin Napolit pas 33 vitesh, Spaleti bën tatuazhin domethënës…

Trajneri i Napolit, Luçiano Spaleti ka bërë tatuazh titullin e fituar nga “axurrët” pas 33 vitesh.Collage Maker-26-May-2023-07-04-PM-4178

Stema e Napolit, numri 3(titujt e fituar nga ekipi) si dhe kampionati i Seria A ka vendosur Spaleti të gdhendë në trupin e tij.

Valentino Ruso ishte artisti që mori përsipër t’i bënte këtë tatuazh, ndërsa zbuloi se Spaleti ka bërë tatuazh në krahun e djathtë edhe emrat e tre fëmijëve të tij: Samuel, Federiko dhe Matilde.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"