FOTO/ Bashën e “largojnë” tifozët nga Bari, kapitenit nuk i ofrohet rinovimi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 5, 2018 | 20:57

FOTO/ Bashën e “largojnë” tifozët nga Bari, kapitenit nuk i ofrohet rinovimi

Migjen Basha nuk ia doli të ngjiste Barin në Seria A, teksa u eliminua në fazën “play-off”, dhe 31-vjeçari duket se do të largohet nga ekipi i Serisë B.

01-5

Kapitenit nuk i është ofruar rinovimi, pas dy sezonesh aty, përshëndetjen me këtë ekip, e kanë zbuluar pikërisht tifozët. Bashës nuk i është ofruar rinovimi, siç thotë edhe tifozi që ka dalë për ta përshëndetur, dhe ai tashmë pritet të largohet përfundimisht.

03-2

www.minuta90.com