Fituan me “manita” ndaj Maliqit, flet Dalipi: Treguam personalitet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 1, 2021 | 13:36


Fituan me “manita” ndaj Maliqit, flet Dalipi: Treguam personalitet

Klevis Dalipi e quan të merituar fitoren, ndonëse disa rezerva i ka për pjesën e parë.

Tomori Dalipi

“Nuk e nisëm mirë, edhe pse i kisha porositur të ishin të kujdesshëm. Ne dolëm gradualisht në lojën tonë dhe avantazhi na çliroi moralisht, ndaj pjesa e dytë ishte e gjithë jona.

Djemtë duhen përgëzuar për personalitetin e treguar. E merituan këtë sukses dhe vendin në renditje, por më duhet që të ndalemi dhe të analizojmë edhe momentin e pësimit të dy golave”, tha trajneri i Tomorit.

PANORAMASPORT.AL