Erdhi me bujë në merkaton e verës, ylli i Tiranës shumë pranë largimit nga kampionët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 13, 2022 | 22:39


Erdhi me bujë në merkaton e verës, ylli i Tiranës shumë pranë largimit nga kampionët

Majkëll Ngo është i larguar. Sulmuesi me shumë mundësi do të mbyllë aventurën me Tiranën në 30 qershor.

NGO 1

Prej janarit ai është i dëmtuar dhe po riaftësohet, por zor se bardheblutë mund t’i rinovojnë kontratën.

Për më tepër që tani në skuadër kanë një tjetër sulmues, David de Silvën, i ardhur enkas për të zëvendësuar anglezin e Tiranës.

PANORAMASPORT.AL