EKSKLUZIVE/ Fitoi titullin me Tiranën, Vllaznia i bën ofertë shkodranit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 18:43


EKSKLUZIVE/ Fitoi titullin me Tiranën, Vllaznia i bën ofertë shkodranit

Pavarësisht se dyshja Djarmati-Brdariç ende nuk kanë nisur nga puna, kanë filluar që të dalin në skenë edhe interesimet e para të kuqebluve jashtë shtëpisë së tyre.

edon hasani

Gjatë këtyre ditëve në skenë ka dalë emri i mesfushorit shkodran Edon Hasani, e po ashtu edhe i dyshes së skuadrës së Flamurtarit, sulmuesit Ardit Hoxhaj dhe portierit Shpëtim Moçka.

Por, drejtuesit e rinj të klubit ende nuk kanë dhënë asnjë sinjal për lëvizje në këtë drejtim. Sipas Xhaferit, me përjashtim të ish-lojtarëve që mbyllën sezonin e ri, nuk ka ende asnjë lëvizje tjetër.

A.URUÇI
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com