“Dua t’i transmetoj fjalën e Zotit”, rojet ndalojnë të panjohurin në shtëpinë e Nejmar. Kaloi murin dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2021 | 15:49


“Dua t’i transmetoj fjalën e Zotit”, rojet ndalojnë të panjohurin në shtëpinë e Nejmar. Kaloi murin dhe…

Sipas asaj që raporton francezja “L’Equip” një burrë është arrestuar në tentativë për të hyrë në shtëpinë e sulmuesi brazilian Nejmar.

nejmar

Gazeta shkruan se burri mbante një çantë plot me bible dhe ishte shprehur se nuk kishte ndonjë qëllim të keq thjesht donte të “transmetonte fjalën e Zotit” tek Nejmar. Burri i panjohur është kapur nga rojet e sigurimit në momentin që ka kaluar dhe murin rrethues të shtëpisë.

Ngjarja ndodhi në orën 01:30 të mesnatës, duke e bërë edhe më të dyshimtë ngjarjen për shkak të rrethanave të saj.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/