“Buzëqesh” Edi Martini, mesfushori rikthehet në dispozicion për sfidën me Egnatian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 21, 2021 | 12:26


“Buzëqesh” Edi Martini, mesfushori rikthehet në dispozicion për sfidën me Egnatian

Asion Daja është një rikthim i rëndësishëm për durrsakët në ndeshjen e së shtunës ndaj Egnatias në transfertë.

ASION DAJA 2

Mesfushori ka shlyer pezullimin dhe do të jetë i gatshëm për Martinin, por tashmë konkurrenca për një vend është e madhe.

Trajneri ka preferuar dyshen Daja-Akuah para mbrojtjes, por me Aleksin që luante si qendërmbrojtës në mungesë të Ivanoviçit. Mbetet për t’u parë tashmë si do të jetë formacioni.

PANORAMASPORT.AL