Aksident i rëndë në Shkodër, përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 5, 2019 | 15:26


Aksident i rëndë në Shkodër, përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e djeshme në qytetin e Shkodrës, teksa 2 makina u përplasën më njëra-tjetrën. Mësohet se nga kjo përplasje ka mbetur të plagusur 2 persona, njëri prej të cilëve është talenti i skuadrës së Vllaznisë U-19, Igli Çulaj.

Culaj

Për fat të mirë 18-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetë, pavarësisht plagëve të marra. Çulaj aktivizohet si mbrojtës te skuadra shkodrane, teksa ka qenë i grumbulluar disa herë edhe te Kombëtarja rajonale.

Culaj55 Culaj2
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com