Ajeti prezantohet tek Frozinone: Realizova ëndrrën e fëmijërisë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 26, 2015 | 14:05

Ajeti prezantohet tek Frozinone: Realizova ëndrrën e fëmijërisë

ajeti arlindArlind Ajeti është prezantuar sot tek skuadra e tij e re Frozinone. Mbrojtësi kosovar gjatë prezantimit është shprehur i lumtur për zgjedhjen e ekipit, ndërsa theksoi se realizoi ëndrrën e fëmijërisë.

“Kam bërë zgjedhje e duhur. Frozinone është klub i mirë dhe jam i lumtur që më dha mundësinë të luaj në Serinë A. Ëndërr që u bë realitet. Qysh në fëmijëri kam dëshiruar të luaj në kampionatin italian”-përfundoi futbollisti shqiptar.

Ajeti do të mbajë fanellën me numër 93.

ajeti

www.minuta90.com