Zyrtare/ Mesfushori komunikon largimin nga Kukësi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 23, 2017 | 12:13

Zyrtare/ Mesfushori komunikon largimin nga Kukësi

Ashtu siç u lajmërua dhe ditën e djeshme, Ndriçim Shtubina nuk është më pjesë e Kukësit. Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, shkodrani komunikon “ndarjen” zyrtare me kampionët, duke falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët.

Shtubina

“Ju falënderoj te gjithëve, shokët e skuadrës, tifozët, drejtueset, presidentin, stafin e doktorëve dhe stafin e trajnerëve ju uroj suksese te gjithëve”, shkruam mesfushori Shtubina në “Facebook”.

www.minuta90.com