Video/ Spektakël në “Anfield”, Liverpuli barazon mes drithërimash ndaj Totenhemit

Postuar: Shkurt 4, 2018 | 19:32

Liverpuli ka barazuar ndaj Totenhemit me rezultatin 2-2, në një sfidë spektakolare që është luajtur në “Anfield” ditën e sotme.

DVNgXGlXUAEqpOW

Sfida filloi me golin e Liverpulit që në minutën e tretë, të shënuar nga i përhershmi Mohamed Salah.

U duk sikur sfida do shkonte në favor të Liverpulit, por në Premirligë asgjë nuk shkon ashtu siç duket.

DVNhZB9WkAA64wi

Yanyama barazoi në minutën e 80-të dhe Kejn kishte mundësinë të kalonte në avantazh të tijtë 5 minuta më pas, por gaboi nga penalltia.

DVNhY0XW4AAY48v

Salah kaloi përsëri në avantazh Liverpulin në minutën e 91-të, por avantazhi zgjati vetëm katër minuta.

sdffsdsd

Kejn mori përsipër një penallti të dytë, dhe kësaj radhe nuk gaboi, duke i ndarë ekipet në barazimin 2-2.