VIDEO/ PSG gjen vazhdimësinë, parizienët kalojnë pastër transfertën e Nisës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 15:05


VIDEO/ PSG gjen vazhdimësinë, parizienët kalojnë pastër transfertën e Nisës

Pas dy humbjeve në kampionat, mesa duket PSG ka gjetur vazhdimësinë e rezultateve. Parizienët kanë mposhtur pastër në transfertë 0-3 ekipin e Nisës.

mbape

Pjesa e parë përfundoi me avantazhin e dyfishtë të PSG-së falë golave të Mbapesë  me penallti dhe Di Marias. Në pjesën e dytë të lojës shënoi edhe Markuinjos për të vulosur rezultatin 0-3.

Mbapesë i’u anullua një gol në minutën e 77-të nga VAR-i për pozicion jashtë loje.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com