VIDEO/ Moment elektrizues, shikoni spektaklin fantastik para startit të sfidës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 20:55


VIDEO/ Moment elektrizues, shikoni spektaklin fantastik para startit të sfidës

Atmosferë e jashtëzakonshme në stadiumin “Air Albania”, në prag të sfidës Shqipëri-Francë, e vlefshme për eliminatoret e Europianit!

ceremoni

Një ditë mbarë historike për Shqipërinë, që inauguroi ditën e sotme, investimin më të rëndësishëm sportiv në vend. Një grup prej plot 430 fëmijësh, zbritën në fushën e blertë të stadiumit, duke performuar në mënyrë fantastike.

Me pas ishte radha e këngëtarit Flori, me këngën “Kuq e Zi” për të çuar peshë tifozët shqiptarë. Pas Florit, stafeta i kaloi këngëtares Aurela Gaçe me këngën “Xhamadani Vija Vija”. Atmosferë me të vërtetë unikale! Në fund nuk mund të mungonte Era Istrefi, me këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme:

 

Cermonie e hapjes on Vidnews.

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com