VIDEO/ I emocionuar prej Ronaldos? Lojtari i Romës befason: Me gjithë respektin për të, në jetë ka gjëra…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 21, 2018 | 18:10

VIDEO/ I emocionuar prej Ronaldos? Lojtari i Romës befason: Me gjithë respektin për të, në jetë ka gjëra…

Një pyetje e pashmangshme, iu bë mesfushorit të Romës, Alesandro Florenci, pas ndeshjes së kësaj fundjave ndaj Torinos. Ai u pyet, nëse ndiente emocion, se një lojtar i madh si Kristiano Ronaldo, ishte transferuar në Seria A, dhe tashmë ai do të kishte mundësinë të luante ndaj tij.

Capture

Por, Florenci duket se nuk mahnitet aspak nga kjo gjë, dhe përgjigjet shkurt dhe qartë: Emocion? Jo, nuk mund të them se më emocionon. Ka gjëra të tjera në jetë që më emocionojnë, me gjithë respektin për të gjithë” – deklaroi Florenci.


www.minuta90.com