VIDEO/ I dhënë pas filmave vizatimorë, ylli i Totenhemit “tallet” me qenin e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 20:19

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Premier Liga Video

VIDEO/ I dhënë pas filmave vizatimorë, ylli i Totenhemit “tallet” me qenin e tij

Ylli I Totenhemit, Dele Ali me sa duket është shumë i apasionuar pas filmave vizatimorë, teksa ka realizuar skenën e famshme të filmit vizatimor “Mbreti Luan”, ku babai luan ngre në krahë luanin e vogël.

Dele Ali feston

23 vjeçari anglez e ka realizuar këtë skenë me ndihmën e qenit të tij, që quhet Uno, ndërsa kreativiteti për të realizuar këtë video i ka ardhur në këtë kohë kur duhet të rrijë gjithë ditën në shtëpi për shkak të kufizimeve për pengimin e përhapjes së koronavirusit.

Dele Ali Totenhem

“Uno e dashka Mbretin Luan po aq sa unë. Kjo është videoja ime për Disney Plus UK, po e jotja si do të jetë?” shkruan Dele Ali në Instagram.

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com