VIDEO/ Hakimi i papërmbajtshëm në krah, Interi shpartallon Pizën në miqësore. Lautaro realizon hat-trick

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 20:04


VIDEO/ Hakimi i papërmbajtshëm në krah, Interi shpartallon Pizën në miqësore. Lautaro realizon hat-trick

Interi ka fituar miqësoren e fundit në prag të fillimit të sezonit të ri. Zikaltërit shpartalluan 7-0 ekipin e Pizës.

lukaku inter

3 gola u shënuan nga Lautaro dhe një nga Lukaku përsa i përket fazës sulmuese. Golin e gjeti edhe dy herë të tjera Eriksen, ndërsa goli tjetër u shënua nga Galjardini.

Ajo që vlen të theksohet është edhe forma e mirë e Hakimit në krah, që ishte i pakapshëm për kundërshtarët.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com