VIDEO/ Fshesën në dorë dhe topin në kosh, Limaj i Kukësit dhuron spektakël

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 19, 2020 | 17:04

FB Kryesore, Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Video

VIDEO/ Fshesën në dorë dhe topin në kosh, Limaj i Kukësit dhuron spektakël

Si shumë njerëz të tjerë edhe mesfushori i Kukësit, Vesel Limaj është i izoluar në shtëpinë e tij, për shkak të Konoravirusit.limaj

Megjithatë ndonëse është larg fushave të lojës, lojtari i verilindorëve e ka të vështirë të ndahet nga futbolli dhe aq më tepër nga topi.

23-vjeçari së fundi i është bashkuar sfidës “gol në shtëpi”, teksa ndryshe nga të tjerët ka zgjedhur një mënyrë tjetër për të shënuar gol.

Limaj në një video të postuar nga Kukësi në faqen zyrtare, shihet teksa mban një fshesë në dorë dhe sapo e shikon topin e merr atë dhe e gjuan në mënyrë spektakolare, duke e futur menjëherë në kosh.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com