VIDEO/ Elis Bakaj nuk ka të ndalur, shënon edhe sot një gol spektakolar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 26, 2018 | 21:49

VIDEO/ Elis Bakaj nuk ka të ndalur, shënon edhe sot një gol spektakolar

Elis Bakaj u transferua te Shaktjor Soligorsk në merkaton dimërore të këtij viti. Lojtari shqiptar që u transferua nga Kukësi në Kampionatin Bjellorus ka treguar se jo më kot është atje. Në ndeshjen e sotme të vlefshme për eliminatoret e Europa Ligës ka qenë ai i cili ka shënuar golin e vetëm për skuadrën e tij.

baklaj

Ndeshja u mbyll në shifra të barabarta 1-1. Bakaj vazhdon të shënoj radhazi për 4 ndeshje duke treguar se tani është në formën e tij më të mirë. Goditja diagonale e lojtarit ishte shumë e fortë dhe portieri kundërshtar nuk ka arritur ta kontrollojë topin.

www.minuta90.com