Fustan me rrjetë dhe pa mbathje, Emili ndez rrjetin me postimin e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 8, 2024 | 14:20

Fustan me rrjetë dhe pa mbathje, Emili ndez rrjetin me postimin e saj

Supermodelja me famë botërore, Emili Ratajkovski, njihet si një prej femrave më seksi në planet.

bandicam 2024-05-08 14-10-58-006

32-vjeçarja me menduar së fundmi t’i vendosë “flakën” rrjetit me disa postime tepër të nxehta.

bandicam 2024-05-08 14-11-15-139

Ajo shfaqet me një fustan me rrjetë dhe pa mbathje, duke mos u lënë vend për shumë imagjinatë 30 milionë fansave të saj në “Instagram”.

bandicam 2024-05-08 14-11-23-849

bandicam 2024-05-08 14-11-26-716

bandicam 2024-05-08 14-11-47-161

bandicam 2024-05-08 14-12-11-269

bandicam 2024-05-08 14-12-29-984

bandicam 2024-05-08 14-12-36-850

bandicam 2024-05-08 14-12-40-260

bandicam 2024-05-08 14-13-05-410

bandicam 2024-05-08 14-13-33-727

bandicam 2024-05-08 14-13-44-587

bandicam 2024-05-08 14-13-51-401

bandicam 2024-05-08 14-13-59-914

bandicam 2024-05-08 14-14-09-268

bandicam 2024-05-08 14-14-17-797

bandicam 2024-05-08 14-15-00-826

bandicam 2024-05-08 14-12-49-067

bandicam 2024-05-08 14-13-01-157

bandicam 2024-05-08 14-15-05-284

bandicam 2024-05-08 14-15-27-618

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"