VIDEO/ Drogba është i veçantë, shikoni si i ngriti të gjithë të pranishmit në këmbë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 21:41

Bota FB LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Drogba është i veçantë, shikoni si i ngriti të gjithë të pranishmit në këmbë

Para pak minutash ka nisur ceremonia për “Topi i Artë”, në të cilën do të zgjidhet edhe lojtari më i mirë i vitit.DROGBA

Prezantuesi i kësaj ceremonie, është legjenda nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba.

Ky i fundit shpesh herë gjatë ceremonisë i ka bërë të pranishmit të qeshin me batutat e tij.  Nuk mungoi as “selfie” me të pranishmit aty, ku Drogba i ngriti të gjithë në këmbë.

Një moment ky i veçantë, që ngjalli të qeshura të mëdha në sallë, me publikun dhe lojtarët që u bënë pjesë e fotografisë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com