VIDEO/ Dita e 12-të në karantinë, Albi Doka “propozon” për martesë 2 modelet me famë botërore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 15:37


VIDEO/ Dita e 12-të në karantinë, Albi Doka “propozon” për martesë 2 modelet me famë botërore

Të shumta kanë qenë vidiot epike të futbollistëve shqiptarë në këtë periudhë të vështirë karantinimi. Mes tyre edhe mbrojtësi i Tiranës, Albi Doka. 22-vjeçari ka publikuar në story 2 video epike para televizorit, duke iu “propozuar” 2 modeleve me famë botërore, Bela Hadid dhe Nastasia Volf.

Doka Tirana

Doka fillimisht i ka propozuar modeles amerikane Hadid, me një arush të vogël, ndërkohë që më pas ka ndryshuar mendje duke i propozuar ruses Nastasia Volf, me një arush akoma më të madh.oZin6JufWQSm3VqmXctL

E gjitha kjo në kuadrine shakasë.  Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme:

 

capture-png-700x original 82005058_1209584575914587_8134039854578567204_n download

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com