VIDEO/ Disfata ndaj Liverpulit, shikoni reagimin epik të Guardiolës që po bën xhiron e internetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 10, 2019 | 21:15

Boks Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Video

VIDEO/ Disfata ndaj Liverpulit, shikoni reagimin epik të Guardiolës që po bën xhiron e internetit

Mançester Siti u mposhtu me rezultatin 3-1 në kryendeshjen e Premier Ligës ndaj Liverpulit, duke bërë që diferenca nga skuadra e kuqe të thellohet në 9 pikë.

gUARDIOLA

Kjo disfatë nuk është pritur aspak mirë nga trajneri i “qytetarëve”, Guardiola, i cili në fundin e ndeshje ka bërë një reagim epik ndaj gjyqtarëve që është duke bërë xhiron e internetit.

“Shumë, shumë faleminderit”, ishin fjalët e Guardiolës, dukshëm të ekzagjeruara e tallëse teksa i shtrëngonte duart treshes së gjyqtarëve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com