Thuajse e kryer, lojtari largohet nga Interi pas 4 sezonesh dhe do firmosë me klubin tjetër të Serisë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 16:14


Thuajse e kryer, lojtari largohet nga Interi pas 4 sezonesh dhe do firmosë me klubin tjetër të Serisë A

Sampdoria raportohet se është shumë pranë transferimit të lojtarit të Interit, Antonio Kandreva. Lojtari zikaltër pritet të firmosë një kontratë tre vjeçare në “Marasi”.

kandreva

“Tuttomercatoweb” zbulon se Kandreva do përfitojë 1.7 milionë euro në sezon. 33-vjeçarit i skadon kontrata me Interin në 2021.

Kandreva largohet nga zikaltërit pas 4 sezonesh, ku ka luajtur në total 151 ndeshje.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com