Shkolla e futbollit “Loro Boriçi”, shpallet lista me 50 fituesit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 6, 2018 | 22:09

Shkolla e futbollit “Loro Boriçi”, shpallet lista me 50 fituesit

Shkolla e mesme e mjeshtërisë së futbollit ka mbyllur regjistrimet për sezonin 2018-2019 dhe pas konkursit të zhvilluar, janë shpallur edhe fituesit. 50 të rinj që aspirojnë të bëhen futbollistë kanë fituar nga 81 kandidatë që kanë qenë gjithsej. “Këto janë rezultatet përfundimtare të konkursit për vitin shkollor 2018-2019. Ju falënderojmë të gjithëve për pjesëmarrjen dhe u urojmë suksese fituesve!

shkolla loro borici

Ky vit sjell dhe një risi në stafin e trajnerëve me emra të njohur, ish-lojtarë të Kombëtares dhe zv.trajnerë aktualë”, shkruhej në njoftimin e shkollës “Loro Boriçi”, që përfaqësohen në kampionatin kombëtar profesionist të organizuar nga FSHF për grupmoshat U-17 dhe U-19.CaptureCapture1

 


www.minuta90.com