Sa shumë surpriza në Ligën e Konferencës, shikoni rezultatet e të gjitha sfidave të mbrëmjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 23:06

Sa shumë surpriza në Ligën e Konferencës, shikoni rezultatet e të gjitha sfidave të mbrëmjes

U luajtën mbrëmjen e sotme duke filluar nga ora 21:00, tetë sfidat e vlefshme për grupet e Ligës së Konferencës, ku nuk munguan surprizat, teksa u regjistruan në total plot 18 gola.

fiore

Bazeli, Këlni, Gent dhe Slavia e Pragës, regjistruan hapa false në shtëpi, duke u mposhtur respektivisht nga Slovan Bratislava, Partizani i Beogradit, Djugarden dhe Kluzh.

Ndërkohë Fiorentina dhe Vijareali, nuk falë duke regjistruar fitore me goaleadë. Sfida e vetme që përfundoi në barazim ishte ajo mes RFS dhe turqve të Bashaksheir.

REZULTATET E 8 SFIDAVE TË MBRËMJES: 

REZULTATET

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"