Reali hedh poshtë 85 milionë euro të PSG-së, madrilenët i japin prioritet maksimal futbollistit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 6, 2020 | 23:17


Reali hedh poshtë 85 milionë euro të PSG-së, madrilenët i japin prioritet maksimal futbollistit

Real Madridi ka refuzuar ofertën e PSG-së prej 85 milionë eurosh për t’u dhënë parizienëve futbollistin brazilian Vinicius Zhunior.

Vinicius

Sipas medias spanjolle “Defensa Central”, klubi madrilen e konsideron tepër të çmuar mesfushorin e krahut të majtë brazilian, i cili mbërriti në Madrid sezonin e kaluar. Ai konsiderohet si njëri prej elementëve kyç, ku Reali do të bazojë projektin e së ardhmes.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com