Publikohen zyrtare, ja si do rreshtohen Kastrioti dhe Tirana

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 29, 2020 | 13:00


Publikohen zyrtare, ja si do rreshtohen Kastrioti dhe Tirana

Në orën 14:00, do të luhet sfida mes Kastriotit dhe Tiranës, e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

tirana

Tirana do të kërkojë fitoren që në ndeshjen e parë, për të siguruar në një farë mënyre kualifikimin që në ndeshjen e parë.

Nga ana tjetër Kastrioti do të tentojë të bëjë surprizën, për të befasuar bardheblutë.

Formacionet zyrtare:

kastrioti tirana

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com